plan ewakuacji


W każdym budynku użyteczności publicznej, w magazynie, na hali produkcyjnej muszą znajdować się odpowiednie znaki BHP. Każdy przedsiębiorca doskonale wie, jak ważne jest zapewnienie odpowiedniej ochrony pracownikom, aby mogli czuć się bezpiecznie wykonując swoje zadania. Jest to jeden z najważniejszych elementów wpływających na wydajność pracujących z nami ludzi.

Znaki bezpieczeństwa znajdujące się na terenach różnych placówek w Polsce obowiązują unijne oraz polskie normy PN-EN ISO 7010, PN-92/n-01256701, PN-92/N-01256/02 i PN-N-01256-4:1997. Znaki wyprodukowane przez naszą firmę oczywiście spełniają wszystkie z nich.

Techem oferuje Państwu znaki bezpieczeństwa przeznaczone dla różnego rodzaju placówek. Znajdą tu Państwo znaki zarówno no do szkoły, sklepu, hali produkcyjnej, a także do wielu innych budynków.

Znajdą Państwo u nas zarówno znaki informacyjne, zakazu, nakazu, ewakuacyjne, ochrony i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz znaki ostrzegawcze BHP. W asortymencie mamy także tablice budowlane oraz urządzeń elektronicznych.

Wykonane z trwałych materiałów będą służyć w idealnym stanie przez wiele lat. Są wytrzymałe na mechaniczne uszkodzenia, a także łatwe w czyszczeniu i konserwacji. Nie blakną.

Zarówno znaki, jak i naklejki BHP są bardzo łatwe w montażu. Poradzi sobie z tym nawet osoba, która nigdy wcześniej nie montowała tego typu oznaczeń.

Dzięki dwudziestopięcioletniemu doświadczeniu w branży, które pozwoliło nam w pełni poznać potrzeby naszych Klientów, otrzymują od nas Państwo wysokojakościowy produkt w niskiej cenie. Pozwoli on zapewnić komfort i bezpieczeństwo pracy Państwa pracownikom oraz całej firmie.

Techem Znaki gwarantują też wiele lat użytkowania bez konieczności wymiany produktu na nowy. Jest to inwestycja, która z pewnością zwróci się Państwa firmie w postaci jakości.

Piktogramy oferowane przez Techem Znaki opracowane zostały przez specjalistów w dziedzinie przepisów Państwowej Agencji Pracy. Dzięki spełnianym normom mają charakter międzynarodowy w związku z czym każda osoba przebywająca na terenie Państwa placówki nie będzie mieć problemu z ich zrozumieniem.

Należy jednak pamiętać o tym, aby oznaczenia umieszczać w widocznych miejscach, najlepiej dobrze oświetlonych, aby każda osoba mogła je widzieć.

W asortymencie Techem posiadamy też fotoluminescencyjne znaki BHP, które z powodzeniem sprawdzą się w miejscach charakteryzujących się tymczasowym lub stałym brakiem oświetlenia.

Poza znakami, każdy pracodawca ma obowiązek zapewnić swoim pracownikom instrukcję dotyczącą znaków znajdujących się na terenie budynku. Tworzenie instrukcji BHP również jest tym, w czym się specjalizujemy. Zgodnie z potrzebami jesteśmy w stanie stworzyć odpowiednią instrukcję praktycznie dla każdej branży.

Plusem współpracy ze sklepem Techem jest fakt, iż wszystko odbywa się online. W niezwykle szybki i korzystny dla Klienta sposób. Bez względu na to, jakich produktów Państwo potrzebują, wystarczy jedno kliknięcie, my zajmiemy się resztą.

Błyskawiczna obsługa, czas realizacji zamówienia to tylko trzy dni. Jeżeli wartość Państwa zakupów przekroczy 501 złotych, dostawa jest całkowicie bezpłatna.

znaki bezpieczeństwa x2

znaki bhp x2

naklejki bhp x1

znaki ostrzegawcze bhp x1

Copyright © 2019 droga pozarowa