naklejki antypoślizgowe

Nasz sklep Techem Produkty Bezpieczeństwa Pracy przez wiele lat nie tylko jest producentem, ale również dystrybutorem znaków bezpieczeństwa. Tego typu oznaczenia to jeden z głównych elementów struktury bezpieczeństwa w większości budynków. Nasze długoletnie doświadczenie zdobyte w przeciągu 25 lat aktywnej działalności na rynku produktów BHP, jest gwarantem jakości oznaczeń, które oferuje nasza firma. Staramy się, aby wykonywane przez nas znaki bezpieczeństwa były stworzone z trwałych materiałów, które będą służyły przez wiele lat. Znaki BHP oferowane przez nasz sklep są drukowane na foliach o właściwościach fotoluminescencyjnych, których luminescencja jest znacznie wyższa, przez co, przy nagłym odcięciu źródła światła będą świecić w mroku, w dalszym ciągu spełniając swoją kluczową funkcję.

Dzięki wprowadzeniu innowacyjnych rozwiązań sprowadzanych prosto z zachodniej granicy, nasza firma jest jednym z czołowych producentów oraz dystrybutorów oznaczeń typu znaki ostrzegawcze BHP, naklejki BHP oraz wielu innych produktów związanych z bezpieczeństwem. W naszej hurtowni sprzedajemy znaki BHP w kilkunastu kategoriach, odpowiadając na potrzeby klientów.

Znaki bezpieczeństwa dostarczane przez nasz sklep posiadają wszystkie wymagane certyfikaty oraz oświadczenia, ze względu na to nasi klienci mają pewność, że do ich rąk trafiają produkty spełniające wszelkie wymagania. Grafiki, które stosujemy są w zgodzie z normami, które są obowiązkowe nie tylko dla Polski, ale również i dla Unii Europejskiej.

Osoby, które poszukują produktów takich jak naklejki BHP a także znaki ostrzegawcze BHP, z pewnością zainteresuje szeroka oferta sklepu Techem Znaki, w którym znajduje wszystko to, co będzie potrzebne do zapewnienia bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *