taśma antypoślizgowa na schody

Sklep Techem Znaki przez długie lata nie tylko produkuje, a także jest dystrybutorem znaków bezpieczeństwa. Tego typu oznaczenia to jeden z głównych elementów struktury bezpieczeństwa która obowiązuje w większości budynków.

Nasze długoletnie doświadczenie rozbudowywane na przestrzeni 25 lat aktywnej działalności na rynku związanym z produktami BHP, jest gwarancją jakości oznaczeń, które posiadamy w naszej ofercie. Staramy się, aby sprzedawane przez nas znaki bezpieczeństwa były wyprodukowane z trwałych materiałów, które będą służyły przez długi czas.

Znaki BHP oferowane przez naszą firmę są drukowane na wytrzymałych foliach fotoluminescencyjnych, których luminescencja jest znacznie wyższa, przez co, przy nagłym odcięciu źródła światła zaczynają świecić w ciemności, w dalszym ciągu pełniąc swoją kluczową funkcję.

Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom importowanym prosto z zachodniej granicy, nasza firma to jeden z czołowych producentów oraz dystrybutorów oznaczeń takich jak chociażby znaki ostrzegawcze BHP, naklejki BHP oraz wielu innych produktów związanych z bezpieczeństwem. W naszym sklepie sprzedajemy znaki BHP w różnych kategoriach, w zależności od potrzeb klienta.taśma antypoślizgowa na schody https://sklep.techemznaki.pl/

Znaki bezpieczeństwa dostarczane przez nasz sklep posiadają wszystkie wymagane certyfikaty oraz oświadczenia, dzięki czemu nasi konsumenci mają pewność, że w ich ręce trafiają produkty, które spełniają wszystkie wymagania. Grafiki produkowane przez nas są zgodne z najnowszymi normami, które są aktualne nie tylko dla Polski, ale również dla Unii Europejskiej.

Osoby, które poszukują produktów takich jak naklejki BHP a także znaki ostrzegawcze BHP, warto, żeby zapoznały się z szeroką ofertą sklepu Techem Znaki, gdzie można zaleźć wszystko, co jest potrzebne do zapewnienia bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *