taśma ogrodzeniowa

Nie ma nic cenniejszego od ludzkiego życia, nic więc dziwnego, że znaki bezpieczeństwa są obowiązkowe w miejscach użyteczności publicznego i zakładach pracy. Wszelkie wyjścia ewakuacyjne, niebezpieczne materiały, zakazy palenia czy miejsce położenia gaśnicy zwyczajnie musi być oznaczone, by zapobiec potencjalnej katastrofie.

Użycie takich znaków wynika zarówno z norm krajowych, jak i międzynarodowych. Znaki ostrzegawcze BHP regulowane są w naszym kraju przez odpowiednie przepisy, oparte po części na międzynarodowych normach ISO. Znaki trzymające się tych norm są zgodne z europejskimi standardami znakowania, będąc jeszcze bardziej intuicyjnymi i nie pozostawiając miejsca na wątpliwość osobom niezaznajomionym z wszystkimi zasadami BHP. Dzięki temu w prosty sposób można znacznie zwiększyć skuteczność ratowania życia i zdrowia ludzi.

Oferta sklepu naszej firmy obejmuje najważniejsze znaki BHP. Kupując od BP Techem SA mogą Państwo być pewni nabycia produktu najwyższej jakości. Nasze znaki oraz naklejki BHP charakteryzują się trwałymi, odpornymi na zniszczenia materiałami, które są dostępne w formie sztywnej płyty PCV lub łatwej w znakowaniu miejsc folii samoprzylepnej. Dzięki ich trwałości i wyraźnym grafikom zapewniają wyższy stopień bezpieczeństwa niż produkty gorszej jakości, posiadając przy okazji ważne certyfikaty w przeciwieństwie do tanich zamienników tego typu sprowadzanych często np. z Chin.

Istotną zaletą znaków spełniających normy ISO jest ich fotoluminescencja, czyli świecenie w ciemności czy w okolicznościach gorszej widoczności po wcześniejszym naświetleniu. Jest to ważne, ponieważ w sytuacji braku oświetlenia czy zadymienia pomieszczenia, takie znaki są dobrze widoczne nawet przez okres dwóch godzin.

Znaki bezpieczeństwa to oczywiście nie tylko znaki pomagające w ewakuacji czy radzenia sobie w innej sytuacji zagrożenia. To również znaki dotyczące higieny w miejscu pracy, tablice budowlane, oznaczenia niebezpiecznych miejsc czy elementy bezpieczeństwa drogowego. Mało tego, w naszej ofercie znajdują się również produkty do montażu takich znaków, takie jak pianka do podklejania znaków, stojaki przestrzenne oraz wysięgniki wewnętrzne. Wszystko zostało przygotowane w taki sposób, by mogli Państwo wszystko załatwić za pośrednictwem jednego zamówienia.

Niezależnie więc od tego, czy potrzebne są Państwu znaki w zakresie leśnictwa (m.in. o punktach widokowych czy zakaz wysypywania śmieci i gruzu), wojska (zakazy wjazdu i fotografowania), ekologii (przede wszystkim informacje o rodzajach odpadów) czy jakiejkolwiek innej dziedziny, oferta BP Techem SA powinna sprostać tym wymaganiom. Od znaków ewakuacyjnych i przeciwpożarowych, przez znaki nakazu, zakazu i ostrzegawcze, po tablice informacyjne i rozmaite instrukcje – zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas produktami. W kwestii tak ważnego aspektu życia, jakim jest bezpieczeństwo, zwyczajnie nie można ufać producentom niespełniającym odpowiednich norm.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *